Contact opnemen met GroeNoord

Dalen

Kleine Veld 59
7751 BG Dalen
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
08.00 uur - 17.00 uur
Zaterdag, zondag en feestdagen
gesloten

Bert Deddens

Chef werkplaats
0524 558257
b.deddens@groenoordbv.nl

Arnold Broekhuizen

Magazijnmedewerker
0524 558257
magazijndalentp@groenoordbv.nl

Anno Greven

Verkoop Tuin & Park
06 29062461
a.greven@groenoordbv.nl

Bert Meppelink

Verkoopbinnendienst Turf
0524 558257

Algemeen

Menko Boersma

Algemeen directeur
050 5445 360
m.boersma@groenoordbv.nl

Aart Spriensma

Commercieel directeur
050 5445 360
a.spriensma@groenoordbv.nl

Jos Popken

Commercieel directeur
050 5445 360
j.popken@groenoordbv.nl

Mark Wezendonk

Manager After Sales
050 5445 360
m.wezendonk@groenoordbv.nl

Gertjan Bouwmeester

Controler
050 5445 360
g.bouwmeester@groenoordbv.nl

Anita Dalmolen

Manager P&O
050 5445 360
pz@groenoordbv.nl

Henk Borger

Parts manager
050 5445 360
h.borger@groenoordbv.nl

Jan-Jaap de Boer

Servicemanager Tuin & Park
050 5445 360
j.deboer@groenoordbv.nl

Mark Eisinga

Verkoopmanager Tuin & Park
050 5445 360
M.Eisinga@groenoordbv.nl

Martin Jansen

Service accountmanager
050 5445 360
m.jansen@groenoordbv.nl

Jan Wolbers

Verkoopmanager Veehouderij
050 5445 360
j.wolbers@groenoordbv.nl

Hans Kremer

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
H.Kremer@groenoordbv.nl

Ewoud Buist

Rayonmanager Akkerbouw
050 5445 360
e.buist@groenoordbv.nl

Martin Muller

Verkoop Oogstmachines
06 12925720
m.muller@groenoordbv.nl

Petra Oldenziel

Marketing en Communicatie
050 5445 360
p.oldenziel@groenoordbv.nl

Gert Jan Lok

Systeembeheerder
050 5445 360
g.lok@groenoordbv.nl

Klaas Wiekel

Garantie Manager
0527 630970
k.wiekel@groenoordbv.nl

Arno van Eijck

Service Administrator
0527 630970
a.vaneijck@groenoordbv.nl

Cor Bonke

Facilitair Manager
050 5445 360
c.bonke@groenoordbv.nl

RentNoord

Jordy Lukken

RentNoord medewerker
050 5445 360
j.lukken@groenoordbv.nl

FarmSight

Klaas Sikkema

FarmSight manager
050 5445 360
k.sikkema@groenoordbv.nl

Thomas Stienstra

Officemedewerker FarmSight
050 5445 360
t.Stienstra@groenoordbv.nl

Martin de Vries

FarmSight medewerker Verkoop
06 53385037
m.devries@groenoordbv.nl

Robin Bos

FarmSight medewerker Verkoop
06 23864636
r.bos@groenoordbv.nl

Gosse Koerts

FarmSight medewerker Service
050 5445 360
g.koerts@groenoordbv.nl

Paul Broekhuizen

FarmSight medewerker Service
050 5445 360
p.broekhuizen@groenoordbv.nl

Occasions

Guus van Daele

Used Equipment manager
06 22460956
g.vandaele@groenoordbv.nl

Rick Bakhuis

Used Equipment
06 2340 5439
r.bakhuis@groenoordbv.nl

Jordy Lukken

Werkplaats chef Used Center Smilde
059 2459036
j.lukken@groenoordbv.nl