GroeNoord Emmeloord Tuin & Park

Emmeloord

Nagelerweg 8
8304 AB Emmeloord
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
08.00 uur - 17.00 uur
Zaterdag, zondag en feestdagen
gesloten

Alexander Smit

Chef Werkplaats Tuin & Park
0527 630 970
a.smit@groenoordbv.nl

Rinke Hornstra

Vertegenwoordiger Tuin & Park
06 1314 7044
r.hornstra@groenoordbv.nl

Algemeen

Menko Boersma

Algemeen directeur
050 5445 360
m.boersma@groenoordbv.nl

Aart Spriensma

Commercieel directeur
050 5445 360
a.spriensma@groenoordbv.nl

Jos Popken

Commercieel directeur
050 5445 360
j.popken@groenoordbv.nl

Gijs van Loon

Operationeel directeur
050 5445 360
g.vanloon@groenoordbv.nl

Mark Wezendonk

Financieel directeur
050 5445 360
m.wezendonk@groenoordbv.nl

Gertjan Bouwmeester

Controller
050 5445 360
g.bouwmeester@groenoordbv.nl

Anita Dalmolen

Manager P&O
050 5445 360
pz@groenoordbv.nl

Henk Borger

Group partsmanager
050 5445 360
h.borger@groenoordbv.nl

Jan-Jaap de Boer

Servicemanager
050 5445 360
j.deboer@groenoordbv.nl

Mark Eisinga

Verkoopmanager Tuin & Park
050 5445 360
M.Eisinga@groenoordbv.nl

Martin Jansen

Service accountmanager
050 5445 360
m.jansen@groenoordbv.nl

Jan de Winkel

Verkoopdirecteur
0575 561 498
j.dewinkel@groenoordbv.bl

Jan Wolbers

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
j.wolbers@groenoordbv.nl

Hans Kremer

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
H.Kremer@groenoordbv.nl

Ewoud Buist

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
e.buist@groenoordbv.nl

Petra Oldenziel

Marketing en Communicatie
050 5445 360
p.oldenziel@groenoordbv.nl

Gert Jan Lok

Systeembeheerder
050 5445 360
g.lok@groenoordbv.nl

Klaas Wiekel

Garantie manager
0527 630 970
k.wiekel@groenoordbv.nl

Jos Overmars

Garantie medewerker
0572 301 555
J.overmars@groenoordbv.nl

Cor Bonke

Facilitair manager
050 5445 360
c.bonke@groenoordbv.nl

Maikel Willemsen

Servicemanager
0547 288 440
M.Willemsen@groenoordbv.nl

Dave Switters

Servicemanager
0527 630 970
d.switters@groenoordbv.nl

Erjan Bluemink

Verkoopmanager winkels
0575 561 498
e.bluemink@groenoordbv.nl

Willem-Jan Meiburg

After Sales Assistent
050 5445 360
w.meiburg@groenoordbv.nl

RentNoord

Sander Uiterwijk

Verhuurspecialist
06 5173 0071
info@rentnoord.nl

FarmSight

Thomas Stienstra

Officemedewerker FarmSight
050 5445 360
t.Stienstra@groenoordbv.nl

Martin de Vries

FarmSight Manager
050 5445 360
m.devries@groenoordbv.nl

Robin Bos

FarmSight medewerker Verkoop
050 5445 360
r.bos@groenoordbv.nl

Paul Broekhuizen

FarmSight medewerker Service
050 5445 360
p.broekhuizen@groenoordbv.nl

Mark Beunk

FarmSight medewerker
050 5445 360
m.beunk@groenoordbv.nl

Roy Wolters

FarmSight medewerker
050 5445 360
r.wolters@groenoordbv.nl

Occasions

Guus van Daele

Used Equipment manager
06 2246 0956
g.vandaele@groenoordbv.nl

Rick Bakhuis

Used Equipment
06 2340 5439
r.bakhuis@groenoordbv.nl

Koen Heuten

Used Equipment
06 1385 9843
k.heuten@groenoordbv.nl


Altijd een GroeNoord vestiging in de buurt

Akkrum

Spikerboor 3, Akkrum
0566 652 606
Meer info

Beltrum

Grolseweg 17, Beltrum
0544-48 17 37
Meer info

Bolsward

De Marne 124, Bolsward
0515 580 180
Meer info

Brummen

Eerbeekseweg 21, Brummen
0575 561 498
Meer info

Dalen

Kleine Veld 3, Dalen
0524 552 617
Meer info

Dronten

Fazantendreef 14, Dronten
0321 312 024
Meer info

Emmeloord

Nagelerweg 8, Emmeloord
0527 630 970
Meer info

Goor

Nieuwenkampsmaten 16, Goor
0547 288 440
Meer info

Groningen

Cuxhavenweg 8, Groningen
050 5445 360
Meer info

Hallum

Doniaweg 30H, Hallum
0518 745 002
Meer info

Hengelo

Zelhemseweg 22A, Hengelo
0575 441 688
Meer info

Luttenberg

Butzelaarstraat 66, Luttenberg
0572 301 555
Meer info

Oldehove

Englumstraat 37, Oldehove
0594 591 675
Meer info

Oude Pekela

Industrieweg-West 2, Oude Pekela
0597 760 040
Meer info

Smilde

Industrieweg 5c, Smilde
0592 459 036
Meer info

Zeewolde

Landbouwweg 53, Zeewolde
0365 409 790
Meer info

Zijldijk

Fivelweg 83, Zijldijk
0596 581 457
Meer info