Contact opnemen met GroeNoord

Oude Pekela

Industrieweg-West 2
9665 PX Oude Pekela
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
08.00 uur - 17.00 uur
Zaterdag
April t/m oktober: 09.00 - 12.00 uur
November t/m maart: Gesloten
Zon- en feestdagen
gesloten

Willem-Jan Meiburg

Chef werkplaats
0597 760 040
w.meiburg@groenoordbv.nl

Jochem Olthof

Assistent chef werkplaats
0597 760 040
j.olthof@groenoordbv.nl

Koos Slijm

Magazijnmedewerker
0597 760 040
magazijnoudepekela@groenoordbv.nl

Bart Kruit

Vertegenwoordiger Akkerbouw
06 1357 6921
b.kruit@groenoordbv.nl

Bernoud Draijer

Vertegenwoordiger Akkerbouw
06 3001 9228
b.draijer@groenoordbv.nl

Jos Pama

Vertegenwoordiger Veehouderij
06 5125 3647
j.pama@groenoordbv.nl

Martin Muller

Vertegenwoordiger Oogstmachines
06 1292 5720
m.muller@groenoordbv.nl

Algemeen

Menko Boersma

Algemeen directeur
050 5445 360
m.boersma@groenoordbv.nl

Aart Spriensma

Commercieel directeur
050 5445 360
a.spriensma@groenoordbv.nl

Jos Popken

Commercieel directeur
050 5445 360
j.popken@groenoordbv.nl

Mark Wezendonk

Manager After Sales
050 5445 360
m.wezendonk@groenoordbv.nl

Gertjan Bouwmeester

Controler
050 5445 360
g.bouwmeester@groenoordbv.nl

Anita Dalmolen

Manager P&O
050 5445 360
pz@groenoordbv.nl

Henk Borger

Group partsmanager
050 5445 360
h.borger@groenoordbv.nl

Jan-Jaap de Boer

Servicemanager
050 5445 360
j.deboer@groenoordbv.nl

Mark Eisinga

Verkoopmanager Tuin & Park
050 5445 360
M.Eisinga@groenoordbv.nl

Martin Jansen

Service accountmanager
050 5445 360
m.jansen@groenoordbv.nl

Jan Wolbers

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
j.wolbers@groenoordbv.nl

Hans Kremer

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
H.Kremer@groenoordbv.nl

Ewoud Buist

Verkoopmanager Landbouw
050 5445 360
e.buist@groenoordbv.nl

Martin Muller

Verkoop Oogstmachines
06 1292 5720
m.muller@groenoordbv.nl

Petra Oldenziel

Marketing en Communicatie
050 5445 360
p.oldenziel@groenoordbv.nl

Gert Jan Lok

Systeembeheerder
050 5445 360
g.lok@groenoordbv.nl

Klaas Wiekel

Garantie manager
0527 630 970
k.wiekel@groenoordbv.nl

Arno van Eijck

Service Administrator
0527 630 970
a.vaneijck@groenoordbv.nl

Cor Bonke

Facilitair manager
050 5445 360
c.bonke@groenoordbv.nl

Dave Switters

Servicemanager
0527 630 970
d.switters@groenoordbv.nl

RentNoord

Jordy Lukken

RentNoord medewerker
050 5445 360
j.lukken@groenoordbv.nl

FarmSight

Klaas Sikkema

FarmSight manager
050 5445 360
k.sikkema@groenoordbv.nl

Thomas Stienstra

Officemedewerker FarmSight
050 5445 360
t.Stienstra@groenoordbv.nl

Martin de Vries

FarmSight medewerker Verkoop
06 5338 5037
m.devries@groenoordbv.nl

Robin Bos

FarmSight medewerker Verkoop
050 5445 360
r.bos@groenoordbv.nl

Gosse Koerts

FarmSight medewerker Service
050 5445 360
g.koerts@groenoordbv.nl

Paul Broekhuizen

FarmSight medewerker Service
050 5445 360
p.broekhuizen@groenoordbv.nl

Occasions

Guus van Daele

Used Equipment manager
06 2246 0956
g.vandaele@groenoordbv.nl

Rick Bakhuis

Used Equipment
06 2340 5439
r.bakhuis@groenoordbv.nl

Jordy Lukken

Werkplaats chef Used Center Smilde
0592 459 036
j.lukken@groenoordbv.nl